Menu

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. F. Chopina

w Turznie

ul. Parkowa 4
87-148 Łysomice

tel. +48 56 645 98 42
e-mail: zsturzno@wp.pl

Start

Drodzy uczniowie klasy 8

Zbliża się koniec Waszej nauki w szkole podstawowej. Przed Wami egzamin ósmoklasisty, pierwszy ważny egzamin w Waszym życiu. Przez lata nauki zdobywaliście odpowiednieumiejętności i wiedzę, aby teraz wykazać siętymi zdolnościami. Będziecie mieli na to okazję przez najbliższe 3 dni.

Egzamin to także szansa dla Was w uzyskaniu przepustki do wybranej szkoły ponadpodstawowej. Wszystko zależy od Was, od Waszej postawy, zaangażowania i wytrwałości. Chciałbym, abyście byli świadomi, że to także egzamin dla Waszych rodziców i Waszych nauczycieli. Wynik, który uzyskacie jest także wynikiem zaangażowania Waszych rodziców. Dzięki Ich opiece, pomocy, codziennym działaniom stworzyli Wam warunki do nauki i rozwoju. Postarajcie się pokazać na egzaminie swoją wdzięczność za ten codzienny trud osiągając jak najlepsze wyniki. Wasza postawa na egzaminie jest także ważna dla nauczycieli, którzy przez lata starali się wykształcić Wasi przygotować do dalszej nauki. Dla nas nauczycieli wynik Waszego egzaminu jest nagrodą za naszą pracę. Mam nadzieję, że postaracie się pokazać, że dojrzeliście do tego, aby swoją postawą dać nam wszystkim radość i zadowolenie.

Kończycie szkołę podstawową w czasie zagrożenia koronawirusem. Chciałbym, abyście dbali o siebie. Pamiętajcie o maseczkach. Starajcie się nie gromadzić w jednym miejscu. Wykorzystajcie do kontaktów między sobą internet. Nie narażajcie się na niebezpieczeństwo zachorowania. Niech te dni będą dla Was czasem, który będziecie mile wspominać.

    [treść archiwalna]
  • autor: Dyrektor Szkoły

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Turznie

ul. Parkowa 4
87-148 Łysomice

tel. +48 56 645 98 42
e-mail: zsturzno@wp.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie Zespołu Szkół w Turznie