Menu

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2023/2024

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

Buczek Aleksandra

 

7.45-8.30

zajęcia wyrównawcze

dla klasy 3b

s.124

8.00-8.30

Zajęcia rozwijające dla klasy 3b

s.124

 

 

2.

Budzyńska Magdalena

14.10-14.55

matematyka zdw dla kl. 5

s.219

7.30-8.15

koło - kl. 8 - przygotowanie do egzaminu

s.219

14.10-14.55

język niemiecki dla kl. 5a

s.219

7.30-8.15 przygotowanie do konkursu kl.VIII

s.219

7.30-8.15

Przygotowanie do konkursu LIGA ZADANIOWA kl.V

s.219

3.

Bienenstock Krzysztof

 

 

 

 

Koło historyczne godz.

13.15 -14.00

s.208

4.

Cenkała Anna

 

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania literackie" dla uczniów kl. 5a godz.14.00-15.00 s.biblioteka

 

5.

Dulnikowska Małgorzata

 

 

14.10-14.55

koło matematyczne (kl.4)

 

7.45-8.30

zdw matematyka (kl.7a)

6.

Gawarkiewicz Piotr

 

 

15.00-15.45

koło z j.angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

s.222

 

 

7.

Kuziemska Jolanta

 

 

7.40 -8.25

język niemiecki przez zabawę – dla chętnych

(s.119)

 

13.10-13.55

Zaj. wyrównawcze kl. 1

(s. 119)

 

 

 

8.

Majka Agnieszka

 

 

 

14.10 - 14.55

koło z biologii sala 206

 

9.

Maternowska Barbara

 

 

12.20-13.05

Zajęcia wyrównawcze

s.114

 

 

10.

Siołkowski Radosław

 

7.30-8.15

Koło sportowe

koszykówka

7.30-8.15

SKS

koszykówka

siatkówka

7.30-8.15

SKS

koszykówka siatkówka

 

11.

Walichniewicz Jolanta

14.10-14.55

zajęcia wyrównawcze dla klasy 5b

s.214

14.10-14.55

zajęcia wyrównawcze dla klasy 5a

s.214

7.40-8.25

koło polonistyczne dla klasy 8a

s.214

 

 

12.

Winnicka Marta

7.40-8.25

Koło artystyczne plastyczne

s.8

Co dwa tygodnie

 

 

7.40-8.25

Koło artystyczne muzyczne

s.8

 

13.

Wójcik Marzenna

 

15.05-15.50

SKS

Dziewczęta kl. VII-VIII

13.15-14.00

Lekkoatletyka

kl.II – III

14.10-14.55

 

SKS dziewczęta

kl.IV - VI

 

 

14.

Zmarzły Anna

 

 

 

    13.10-14.00

Zajęcia rozwijające z matematyki dla kl.3a

7.45-8.30 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3a

S.116

15.

Żyłkowska Jolanta

14.10-14.55

wyrównawcze z języka angielskiego dla klas IV-tych

 

 

 

 

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Turznie

ul. Parkowa 4
87-148 Łysomice

tel. +48 56 645 98 42
e-mail: zsturzno@wp.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie Zespołu Szkół w Turznie