Menu

Start

Start

Stronicowanie

 • 2022.04.29
  ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

  ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

               Z okazji 231 rocznicy uchwalenia  Konstytucji 3 maja i Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, w naszej szkole odbyła się akademia.  Na szkolną uroczystość przybyli zaproszeni goście: p. Bożena Stempska, sekretarz Gminy Łysomice,  p. Olga Matzkeit, przedstawiciel rady rodziców,  ksiądz Paweł Borowski, proboszcz parafii w Gostkowie, p. Marek Fiedler, inspektor do spraw oświaty oraz radni p. Marcin  Chojna i p. Tomasz Sielczak. Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za obecność na akademii.

 • 2022.04.20
  O trzech takich, co mocno namieszali

  O trzech takich, co mocno namieszali

  O trzech takich, co mocno namieszali

  - taki był tytuł warsztatów, na które wybraliśmy się do Centrum Sztuki Współczesnej do Torunia. Na spotkaniu było niezwykle barwnie! Poznaliśmy tajemnice Czerwonego, Żółtego i Niebieskiego.  Zaprosiliśmy farby na szalony taniec w wirówce kolorów i stworzyliśmy.

 • 2022.04.19
  II edycja Konkursu „Mistrz Ortografii”

  II edycja Konkursu „Mistrz Ortografii”

  W kwietniu w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”, który skierowany  był do uczniów klas V. Celem konkursu było promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego, doskonalenia umiejętności stosowania zasad ortograficznych i motywowanie uczniów do systematycznej pracy nad poprawnym posługiwaniem się językiem polskim.

 • 2022.03.25
  wyniki rekrutacji

  LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023

   

   

 • 2022.03.21
  Wolontariusze na odbudowę schroniska

  Wolontariusze na odbudowę schroniska

  Wichury, które pod koniec lutego nawiedziły nasz kraj, dokonały też ogromnych szkód na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Zniszczeniu uległy kojce dla psów i ogrodzenia dookoła schroniska. Na szczęście żadne zwierzę nie doznało obrażeń !!! 

Stronicowanie

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Turznie

ul. Parkowa 4
87-148 Łysomice

tel. +48 56 645 98 42
e-mail: zsturzno@wp.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie Zespołu Szkół w Turznie