Menu

Start

Start (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • 2022.12.20
  Zbiórka dla schroniska i fundacji ,,Cztery łapy”

  Zbiórka dla schroniska i fundacji ,,Cztery łapy”

  Ileż razy można pisać, jak bardzo jesteście niezwykli???!!! Otóż można pisać w nieskończoność, bo taka jest święta prawda!!! Kolejny raz, drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, otworzyliście swoje serca i portfele dla czworonożnych podopiecznych Toruńskiego Schroniska.

 • 2022.12.20
  Hej kolęda, kolęda!

  Hej kolęda, kolęda!

  Pierwsza gwiazda na niebie? To znak, że Święta tuż za rogiem! Z tej okazji zawitali do naszej szkoły przedstawiciele Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Opowiedzieli nam historie związane ze świętami.

 • 2022.12.13
  ZAWODY W UNIHOKEJA

  ZAWODY W UNIHOKEJA

  Do zawodów w unihokeja gminnego przystąpiły cztery nasze drużyny, czyli dziewczęta i chłopcy młodsi (rocznik 2010 i młodsi – Igrzyska Dzieci) oraz dziewczęta i chłopcy starsi (rocznik 2008 / 2009 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Tylko dziewczynom starszym nie udało się awansować do zawodów powiatowych...

 • 2022.12.07
  Ach, te dinozaury!

  Ach, te dinozaury!

  Biblioteka Publiczna w Turznie zaprasza nie tylko po ciekawą książkę, ale także na interesujące warsztaty. My wzięliśmy udział w zajęciach związanych z daleką przeszłością i żyjącymi w tym okresie dinozaurami. Dzieci pogłębiły swoją wiedzę na temat tych zwierząt oraz wykonały odciski w masie solnej, którą same przygotowały. Miały przy tym dużo frajdy, a wykonane prace zabrały do domu.

 • 2022.11.26
  „Kapelusz Pani Wrony”

  „Kapelusz Pani Wrony”

  ,, Kapelusz Pani Wrony” to tytuł sztuki teatralnej, którą mieliśmy przyjemność oglądać w toruńskim Teatrze Baj Pomorski. Tym razem na scenie nie było lalek i marionetek. Główną rolę grali aktorzy i sprzęty. Największy nacisk w tym przedstawieniu realizatorzy położyli na plastykę i ruch sceniczny...

Stronicowanie

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Turznie

ul. Parkowa 4
87-148 Łysomice

tel. +48 56 645 98 42
e-mail: zsturzno@wp.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie Zespołu Szkół w Turznie