-
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu -
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka -
Powiązane strony
Menu
Menu
Start
„GAZ-SYSTEM dla Edukacji”
Nasza szkoła bierze udział w programie „GAZ-SYSTEM dla Edukacji”
Miło nam poinformować, że GAZ-SYSTEM przyznał naszej szkole dofinansowanie w wysokości 14 000 zł na doposażenie placówki w nowy sprzęt, w tym:
· wyposażenie do klasopracowni fizyczno-chemicznej,
· sprzęt sportowy do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego,
· sprzęt i materiały z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Program „GAZ-SYSTEM dla Edukacji” to ogólnopolska inicjatywa realizowana już po raz szósty przez spółkę GAZ-SYSTEM. Jej celem jest wspieranie szkół podstawowych znajdujących się na terenach gmin i miast, w których spółka prowadzi kluczowe inwestycje związane z krajowym systemem przesyłu gazu. Dzięki programowi uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania naukowe i sportowe, a także poszerzać wiedzę w zakresie bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy.
Tegoroczna edycja programu objęta jest honorowym patronatem Ministra Edukacji oraz Ministra Energii.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM to strategiczna dla polskiej gospodarki spółka odpowiedzialna za przesył gazu ziemnego. Zarządza najważniejszymi gazociągami w kraju oraz podmorskim gazociągiem Baltic Pipe. Jest właścicielem i operatorem Terminala LNG w Świnoujściu, a także właścicielem Gas Storage Poland – operatora magazynów gazu.
Obecnie GAZ-SYSTEM realizuje budowę pływającego terminala gazowego FSRU w Zatoce Gdańskiej, który ma zapewnić dywersyfikację, stabilność i bezpieczeństwo dostaw gazu. Spółka rozwija również projekty związane z przesyłem biometanu i wodoru, wspierając proces transformacji oraz dekarbonizacji polskiej gospodarki.
Linki do stron GAZ-SYSTEM:
· GAZ-SYSTEM: Gaz ziemny, Gazociągi
· Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. – profil na Facebooku
Odnośniki
Informacje kontaktowe
Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Turznie
ul. Parkowa 4
87-148 Łysomice
tel. +48 56 645 98 42
e-mail: dyrektor@spturzno.pl